piektdiena, 2014. gada 21. marts

Uzaicinājums uz Labdarības pavasara koncertuSestdien, 29.martā plkst. 15.00, Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā iespēja piedzīvot kādu īpašu pasākumu - Pavasara koncertu - "DZIESMAS DZĪVĪBAI", kas iecerēts atbalsta gūšanai biedrības "Ģimenes Šūpulis" Patvēruma mājas izbūvei "Jaunpalejās".

Koncertu rīko biedrība "Ģimenes Šūpulis", kas iestājas par dzīvību un meklē soļus, kā to darīt praktiski. Viens no tiem ir Patvēruma māja - vieta, kur pamestām grūtniecēm un jaunām, vientuļām mammām paslēpties, rodot praktisku un emocionālu patvērumu brīdī, kad gaidāma vai jau sagaidīta trauslā dzīvībiņa.

2003.gadā dibinātā biedrība darbojas trīs virzienos: izglītība - dzimšana - patvērums. Desmit  gados tās mājvietā, dāvinātajās lauku mājās "Jaunpalejas" Dieva žēlastībā, kas izpaudusies caur cilvēku rokām, jau ir izbūvēts mājas 1.stāvs, ko izmanto biedrības mērķiem - izglītībai (tiek organizēti dažādi semināri) un dzimšanai (mājdzemdību prakses vieta).

2.stāva jeb Patvēruma mājas pilnīgai izbūvei, kur tiek veidotas 6 istabiņas vientuļajām grūtniecēm un jaunajām māmiņām, vēl trūkst apmēram 20 000 EUR. Atnākt, aicinot radus un draugus, uz koncertu - tā ir viena no iespējām, kā atbalstīt "Ģimenes Šūpuļa" mērķi, izbūvi pabeigt jau šoruden.

Piedaloties koncertā, projektu atbalsta koris PaSaulei (diriģentes Marta Ozola un Margarita Dudčaka), Evita Zālīte, Ieva Akurātere, Ilze Grunte, Andris Grunte, Haralds Sīmanis un ansamblis Laudetur. Koncertā skanēs latviešu un ārzemju komponistu dvēseles mūzika.

Pēc koncerta, otrajā daļā no plkst. 16.30 pagrabstāva Lutera zālē būs kafejnīca, iespēja uzzināt vairāk par līdz šim paveikto, iepazīt "Ģimenes Šūpuļa" brīvprātīgās ģimenes, pie Labdarības tirdziņa stenda pret ziedojumiem iegādāties jaukas, rokām darinātas un dzīvē noderīgas lietas, gardumus, arī tā atbalstot Patvēruma mājas izbūvi.

Noskatoties LTV1 aizgājušā gada decembra raidījumu Province (http://www.ltv.lv/lv/raksts/22.12.2013-province.id22151/) un paciemojoties "Jaunpalejās", uzzināsiet vairāk par biedrības darbību un iepazīsieties ar tās vadītāju Rudīti Brūveri - 9 bērnu mammu un sertificētu vecmāti. Papildu informācija un citas iespējas ziedot  http://www.gimenes-supulis.lv/lv/kontakti/.

Koncerta ieejas biļetes cena 7.00 EUR (4.92 LVL). Iepriekšpārdošanā - https://www.ekase.lv/lv/biletes/koncerti/#tour-41, vai koncerta dienā pie ieejas, sākot no plkst. 14.15.

1 komentārs: